آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما
آجر نما، آجر نسوز نما

اطلاعات فنی

لیست مقالات این گروه :

:: نماهای ماندگار
  
نماهای ماندگار

نماهای ماندگار :

هنر و آثار باستاني بازتاب زحمات ، تلاش و حاصل زندگي انسانها و بخش بزرگي از تمدن جوامع بشري را تشكيل مي دهد . بررسي و شناخت و از همه مهمتر حفظ آن بسيار مفيد و ضروري است . لذا بايد محصولات هنري و آثار باستاني را به عنوان آثار گرانقدر بشري قلمداد كنيم چرا كه اين آثار غير قابل تكرار در تاريخ هستند . امروزه به منظور حفظ و ماندگاري بناهاي مهم و خاص در برابر سايش و يخبندان هاي مكرر و قابليت مصرف در تمامي شرايط اقليمي را نام برد . آجر نسوز آذرخش علاوه بر دارا بودن تمامي خصوصيات و ويژگي هاي مذكور ، داراي تنوع در رنگ ، زيبايي و استحكام فوق العاده است كه آن را از آجر هاي نسوز ديگر كاملا متمايز مي سازد .

تمامي مصالح ساختماني ، نسبت به تغيير دما و رطوبت واكنش نشان داده و تعيير حجم پيدا مي كنند فشارهاي ناشي از اين تغييرات منجر به پديد آمدن چنين پديده هاي مضري در ساختمان بايد تدابيري انديشيد تا حركات ديفرانسيلي در ساختمان كاهش يابد ، البته سيستم درز هاي انبساطي تا حدودي مي تواند پتانسيل تركها و مشكلات ناشي از آن را كاهش دهد ، اما در بيشتر ساختمان ها پيش بيني دقيق و لازم كاري بسيار دشوار است كه طراحان و مجريان را در پايان و بعد از اجراي پروژه دجار مشكل مي كند .

بطور كلي اين تغييرات به خواص مصالح ساختماني كه بسيار متنوع هستند بستگي دارد ، يكي از عوامل تخريت كننده كه مصالح ساختماني را در معرض خطر قرار مي دهد رطوبت است و اين عامل آجرهاي رسي را بيشتر از ساير مصالح تهديد م كند زيرا آجر هاي رسي به آهستگي در گذر زمان و عامل رطوبت منبسط شده و اين انبساط بسيار مشهود بوده و برگشت ناپذير است ، ميزان تخريب در هر آجر به مواد خام و همچنين ميزان درجه حرارت در هنگام پخت بستگي دارد . به دليل وجود اين مشكلات ، از آجرهاي رسي نمي توان به منظور تزئين نماي ساختمان در مناطقي كه آب و هواي مرطوب و يا تغيير دماي زياد در شب و روز دارند استفاده كرد .

آجر نسوز آذرخش به دليل وجود عناصر خاص نظير AL2O3 - SIO2 در تركيبات آن و همچنين كلسينه شدن مواد خام در دماهاي بالا قبل از قالب گيري و در درجه حرارت بالا در هنگام كلسينه شدن مواد خام در دماهاي بالا قبل از قالب گيري و در درجه حرارت بالا در هنگام پخت ، محصول نهايي را با انسجام قابل توجهي در مقابل ساير مصالح نما به وجود مي آورد كه در هر شرايط آب و هايي و در مقابل هر گونه نوسانات دما و رطوبت تغيير ناپذير است و از طول عمر بالايي برخوردار بوده است و به جهت مقاوم بودن در مقابل سايش و فرسايش ماندگاري آن را ده ها برابر بيشتر از آجرهاي معمولي مي كند.

( آجرنسوزنما )


ارتباط با آذرخش ، آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما
آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما
واحد فروش
Sales [ at ] Azarakhsh.ir

واحد روابط عمومی
 Info [ at ] Azarakhsh.ir

واحد حقوقی
L.D [ at ] Azarakhsh.ir

   
پشتیبانی آنلاین آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

مخصوص مشتریان آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

CD متريال محصولات

دسترسی سریع آجر نما، آجر نسوز نما، آجر نسوز

                  © تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای آذرخش محفوظ بوده و هر گونه استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع ممنوع میباشد

     (در حال حاضر 63 کاربر آنلاین می باشند)

طراحی سایت ، طراحی وب سایت توسط