آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما
آجر نما، آجر نسوز نما

اخبار صنعت ساختمان

نقطه‌کور «رصدخانه» شهرداری‌ها     ( 1396/06/27 ساعت 10:18 )
فرجام مصوبات شورای‌عالی شهرسازی در حوزه نظارت بر اجرای طرح‌های جامع و تفصیلی شهرهای خاص، از «نقطه کور» در نهاد رصدکننده شهرداری‌ها پرده بر می دارد
ادامه ...
«شهر نشینی» بحران اصلی اقتصاد مسکن     ( 1396/06/25 ساعت 9:50 )
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به آمار متقاضیان واحدهای مسکونی مصرفی، بحران پیش‌روی بازار مسکن را چالش شهرنشینی ناشی از افزایش جمعیت شهرها و کاهش جمعیت روستاها اعلام کرد.
ادامه ...
آغاز طرح مطالعات و مرمت گراند هتل قزوین     ( 1396/06/23 ساعت 8:56 )
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین اعلام کرد: مطالعات گراند هتل توسط شرکت سمگا آغازشده است و این شرکت از اواخر مهرماه شروع به کار خواهد کرد.
ادامه ...
چاره‌اندیشی برای جلوگیری از رشد خانوارهای اجاره‌نشین در کشور     ( 1396/06/22 ساعت 9:46 )
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن ضمن تشریح برنامه‌های دولت برای اصلاح پدیده بد مسکنی در حاشیه شهرها، گفت: دراوایل انقلاب به ازای هر ۱۲۷ خانوار فقط ۱۰۰ واحد مسکونی بود
ادامه ...
حال و روز وخیم بافت‌های فرسوده پس از نوسازی     ( 1396/06/21 ساعت 9:50 )
نوسازی بافت‌های فرسوده در شرایطی که کشور با کمبود مسکن مواجه است و از سوی دیگر خطر وقوع زلزله مناطق مختلف کشور را تهدید می کند، یک اجبار است.
ادامه ...
کاهش ضرایب و اقساط وام ۸۰ میلیونی در راه است     ( 1396/06/20 ساعت 9:03 )
تاکید رئیس جمهوری بر عدم توافق با وزیر راه و شهرسازی در بخش مسکن به نوعی آخوندی را به تکاپو برای جلب نظر و همراهی با رئیس جمهور واداشته و باعث شده است تا از ارائه پیشنهاد کاهش ضرایب وام خرید مسکن به روحانی خبر دهد، موضوعی که یک ماه قبل به شیوه دیگری ارائه شده بود.
ادامه ...
منابع «صفر» برای مسکن اجتماعی     ( 1396/06/19 ساعت 10:40 )
عدم دسترسی مجری طرح مسکن اجتماعی به دو ابزار مادر برای اجرای طرح تامین مسکن دو دهک اول کم‌درآمد جامعه باعث شده که این طرح با گذشت بیش از 6 ماه از تصویب در هیات دولت همچنان منتظر بماند.
ادامه ...
هزینه مسکن در سبد بعضی خانوارها به ۸۰درصد رسیده است     ( 1396/06/15 ساعت 9:39 )
یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه در بعضی نقاط و بافتهای کلانشهرها، مسکن ۸۰ درصد هزینه خانوار را به خود اختصاص داده است گفت: در آینده نزدیک چهار پارامتر افزایشی در بخش مسکن نمایان می گردد.
ادامه ...
کاهش نرخ سود بانکی در افزایش اجاره‌بها اثرگذار بود     ( 1396/06/13 ساعت 9:50 )
یک تحلیلگر بازار مسکن، زمزمه‌های کاهش نرخ سود بانکی، کاهش تمایل برای مالکیت، تورم انتظاری و دموگرافی جمعیت را به عنوان چهار عامل افزایش اجاره بهای مسکن در تابستان سال 1396 عنوان کرد.
ادامه ...
متوسط بازدهی بخش مسکن طی ۴۰ سال گذشته     ( 1396/06/12 ساعت 9:40 )
متوسط بازدهی بخش مسکن در ایران طی ۴۰ سال گذشته حدود ۴۰ درصد بوده که رکود بی سابقه چند سال اخیر باعث افت شدید این نرخ شده است.
ادامه ...
خنثی‌سازی بمب اقتصاد در تپه‌های عباس‌آباد     ( 1396/06/11 ساعت 9:29 )
تلاش‌های چهار ساله دولت یازدهم برای اصلاح نظام تامین مالی در جهت خروج از رکود مسکن تحت تاثیر پروژه مسکن مهر ناکام ماند، اما عباس آخوندی از ابتدای سال ۱۳۹۲ این طرح را که نام "بمب ویرانگر" روی آن گذاشت متوقف کرد.
ادامه ...
کاهش نرخ سود بانکی سازندگان را به رونق مسکن امیدوار می‌کند     ( 1396/06/09 ساعت 8:53 )
عضو هیأت مدیره انجمن انبوه‌سازان مسکن تهران با بیان اینکه کاهش نرخ سود بانکی اجباراً اجتناب‌ناپذیر است، گفت: اگر به تدریج سرمایه‌ها به سمت تولید هدایت شود می‌توان به این اقدام جدید دولت برای رونق اقتصادی و رونق مسکن امیدوار شد.
ادامه ...
نقش شهرداری در تعدیل قیمت مسکن     ( 1396/06/08 ساعت 9:31 )
در شهر تهران، قیمت مسکن در ادوار مختلف، روز به روز افزایش یافته که از جمله دلایل آن تمرکز امکانات در این کلان‌شهر و افزایش هزینه‌های ساختمان‌سازی است.
ادامه ...
یارانه دولتی برای نوسازی بافت فرسوده     ( 1396/06/07 ساعت 9:33 )
معاون وزیر راه و شهرسازی از اجرای ۶۸۰ طرح توسعه و بهسازی در ۳۲۰ محله مسکونی بافت فرسوده در ۱۸۰ شهر کشور خبر داد و گفت: هزار و 500 میلیارد تومان در سال جاری برای احیای بافت‌های فرسوده کشور هزینه می‌شود که از این میزان اعتبار 140 میلیارد تومان آن از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی تامین خواهد شد.
ادامه ...
بازی جدید «سود» در بازار ملک     ( 1396/06/06 ساعت 9:09 )
دنیای اقتصاد: تغییر نرخ سود بانکی به عنوان یکی از اثرگذارترین متغیرهای بیرونی در بازار مسکن، یک بازی جدید را در سه حوزه بازار ملک در روزها و هفته‌های آینده شروع می کند
ادامه ...
معاون وزیر راه و شهرسازی تشریح کرد: اختصاص چهار نوع وام برای بافت‌های فرسوده     ( 1396/06/05 ساعت 9:18 )
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: وام نوسازی تا سقف ۵۰ میلیون تومان، تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم با سود ۸ درصد، مجوز پرداخت ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به انبوه‌سازان و همچنین وام ودیعه مسکن از تسهیلاتی است که در دولت یازدهم برای بافت‌های فرسوده و ناکارآمد در نظر گرفته شد.
ادامه ...
امضای تفاهم‌نامه برای ارتقای استاندارد راه و ساختمان     ( 1396/06/04 ساعت 9 )
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و سازمان ملی استاندارد ایران تفاهم‌نامه همکاری به منظور توسعه همکاری‌های مشترک علمی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی در حوزه مصالح و فرآورده‌های ساختمانی و موارد مربوط به صنعت حمل و نقل و ساختمان امضا کردند.
ادامه ...
۲ میلیون واحد خالی از سکنه در کشور وجود دارد     ( 1396/06/02 ساعت 9:10 )
وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر ۲ میلیون واحد خالی از سکنه در کشور وجود دارد که با پر شدن این واحدهای خالی بازار مسکن وارد ساخت وساز می‌شود و به مرور رونق می‌گیرد.
ادامه ...
چشم‌انداز مسکن در سال ۹۶ روشن است     ( 1396/05/31 ساعت 8:51 )
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سهم فعلی بخش تعاون در اقتصاد را بین چهار تا شش درصد اعلام کرد و در پاسخ به کسانی که از عدم تحقق سهم ۲۵ درصدی تعاون در برنامه پنجم انتقاد دارند، گفت: در اقتصادی که کوچک شده نمی‌توان سهم یک بخش را افزایش داد.
ادامه ...
بی توجهی به مؤلفه‌های معماری خوب     ( 1396/05/30 ساعت 9:38 )
معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست دوم طرح معماری خوب تأکید کرد که بافت شهری مطلوب محصول برهم‌کنش مؤلفه‌های معماری خوب است که در سال‌های اخیر به آن بی‌توجه بوده‌ایم.
ادامه ...
123
ارتباط با آذرخش ، آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما
آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما
واحد فروش
Sales [ at ] Azarakhsh.ir

واحد روابط عمومی
 Info [ at ] Azarakhsh.ir

واحد حقوقی
L.D [ at ] Azarakhsh.ir

   
پشتیبانی آنلاین آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

مخصوص مشتریان آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

CD متريال محصولات

دسترسی سریع آجر نما، آجر نسوز نما، آجر نسوز

                  © تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای آذرخش محفوظ بوده و هر گونه استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع ممنوع میباشد

     (در حال حاضر 62 کاربر آنلاین می باشند)

طراحی سایت ، طراحی وب سایت توسط