همایش سالانه مدیران و مسئولان گروه بین المللی آذرخش

دسته :
گردهمایی سالانه مدیران و مسئولان گروه بین المللی آذرخش

همایش سالانه مدیران و مسئولان گروه بین المللی آذرخش با حضور ریاست و اعضای هیات مدیره و جمع کثیری از مدیران ارشد و مسئولان در حوزه های مختلف تولیدی، ادرای و پشتیبانی روز جمعه 9 شهریور ماه 97 در سالن همایش های کارخانجات آجر نسوز آذرخش برگزار گردید.

در این مراسم که با هدف تجلیل از دست اندرکاران، ایجاد و راه اندازی کارخانه چهارم آذرخش تدارک دیده شده بود؛ مهندس محسن سیفی ریاست محترم گروه بین المللی آذرخش با اشاره به اینکه در شرایط دشوار کنونی کسب و کار و اقتصاد ایران، تنها راه موفقیت، تکیه بر کارآفرینی، خلاقیت و تخصص است.

گردهمایی سالانه مدیران و مسئولان گروه بین المللی آذرخش

ایشلان همچنین اظهار داشتند که آذرخش از 22 سال پیش تاکنون که به سالروز تاسیس خود نزدیک می شود همواره کیفیت، اصالت و ماندگاری را سرلوحه خویش در تولید محصولاتش قرار داده است و از مدیران و مسئولین نیز خواست که استراتژی های تولید با کیفیت و مشتری مداری را کاملاً رعایت کنند.

کارآفرینی، خلاقیت و بهره وری رمز موفقیت در هر کسب و کاری است

در بخش دیگری از مراسم، مهندس محمد سیفی نایب رئیس گروه بین المللی آذرخش، بهره وری و اثر بخشی را ابزار اصلی بهبود در فرایندهای تولیدی و اداری دانست و اشاره کردند که توانسته ایم با مدیریت زمان و انرژی این شاخص را در سطح کارخانجات آذرخش به درجه مطلوب برسانیم.

گردهمایی سالانه مدیران و مسئولان گروه بین المللی آذرخش

در ادامه این مراسم نیز جمعی از مدیران و مسئولان برگزیده با دریافت تندیس از هیات مدیره مورد تقدیر قرار گرفتند.

در حاشیه این مراسم، مسابقات و برنامه های تفریحی همراه با اهدا جوایز برای کلیه پرسنل به عمل آمد که ترکیبی مناسب از نشاط سازمانی، تفکر و تخصص را در مراسم شاهد باشیم.

گردهمایی سالانه مدیران و مسئولان گروه بین المللی آذرخش

تعداد بازدید : 544 بازدید
تاریخ : 1397/06/18
شماره مطلب : 1488
Share it
پرسش و پاسخ تکمیلی

نظرتان برای ما مهم است آن را با ما در میان بگذارید